HAKKIMIZDA

Web Tasarım 212, bir Net Ajans tescilli markasıdır. İstanbul'da web tasarım, e ticaret, seo alanlarında müşterilerine profesyonel çözümler üretir. Sektörün önde gelen web tasarım firmaları arasında olan Web Tasarım 212 tüm firmaların interaktif ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Firmamız, kuruluş ve kurumlara; internet teknolojisinin yaygın ve gelişmiş altyapısını kullanarak pazarlama, satış ve reklam faaliyetlerine katkı sağlayacak yazılım projeleri geliştirir. Uzun yıllardır Türkiye'de internet sektöründe hizmet sağlayan firmamız Net Ajans, 2005 yılından itibaren kurumsal kimliğine kavuşarak sağladığı kaliteli hizmet ile adından daha da fazla söz ettirmeye başlamıştır. Net Ajans'da her proje kendine has doğasında incelenir.

Plan ve uygulama safhasında son teknolojinin tüm gereksinimlerini kullanır. Proje bitimi safhasında ise herhangi bir sorun teşkil etmeden kullanıcının kolaylıkla hareket etmesini sağlayan siteler geliştirilmiş olunur. Çözümlerimiz arasında E-Ticaret, Entegrasyon yazılımları, Web Çözümleri ve Kurumsal Web Sitesi Çözümleri bulunmaktadır. Net Ajans sunduğu avantajları müşterilerine de yansıtarak en etkili, verimli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Artık mesafelerin, sınırların kalktığı dünyanın neresinde olursanız olun aslında hep dünyanın merkezinde kalmanızı sağlayan teknolojinin nimeti olan internet ve ürünlerini sizin hizmet ve ürünlerinizi bir noktadan tüm dünyaya sunmanızı sağlamak bizim tek zevk aldığımız işimiz.

MİSYONUMUZ
Herkezin yaptığını değil kimsenin düşünmediğini hayal etmek..